Worek Kości

Worek Kości – ul. Bagatela 10, Warszawa

Worek Kości jako sala wykładowa

 

29 stycznia 2018 r. miałem okazję przeprowadzić wykład w dość nietypowym miejscu. Worek Kości to połączenie kawiarni, burleski, baru, księgarni i … sali wykładowej, na którą co jakiś czas zapraszani są specjaliści z kryminalistyki. Mimo że na kulturalnej mapie Warszawy Worek Kości pojawił się niedawno – jest otwarty od jesieni 2017 r. – bardzo szybko stał się miejscem kultowym.  

 

Andrzej Gawlinski - Worek Kosci

Andrzej Gawliński – Worek Kości

Temat spotkania:

Namowa lub pomoc w samobójstwie.

 

Dziękuję za zaproszenie! Wszystkim słuchaczom – a przyszło ich wielu – dziękuję za okazane zainteresowanie oraz za to, że daliście radę wysiedzieć 2,5 godziny na podłodze 🙂 Atmosfera w Worku jest niesamowita. Warto śledzić ich profil na Facebooku ponieważ, cały czas pojawiają się ciekawe wydarzenia. Miejsca rozchodzą się zawsze błyskawicznie!

 

Worek Kości to także księgarnia

 

W Worku znajdziecie wiele tematycznych książek. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie „Namowa lub pomoc w samobójstwie” dostępna jest w sprzedaży stacjonarnej. Możecie przyjść, obejrzeć ją – i kupić.

 

Worek Kości - księgarnia

Worek Kości – księgarnia

Zdecydowanie polecam to miejsce!

Pozdrawiam

Andrzej

1 komentarz

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] on szerokiej publiczności zjawisko śmierci z perspektywy kryminologa, nie omijając przy tym wątku suicydologicznego, ostatni raz podczas wydarzenia z 29 stycznia br. W tym samym duchu ledwie tydzień później, 5 […]

Skomentuj

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Śmiało, napisz komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *