Kryminalistyczny Nobel zdobyty - Praca Roku z Dziedziny Kryminalistyki 2016

Praca Roku z Dziedziny Kryminalistyki 2016!

W piątek 27 października 2017 r., w siedzibie Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w Warszawie odbyło się posiedzenie Jury XVIII Edycji Konkursu im. Prof. Tadeusza Hanauska „Na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki”.

 

Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne

Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne

Źródło: http://kryminalistyka.pl/

 

Jest mi bardzo (BARDZO!!!) miło Was poinformować, że „Namowa lub pomoc w samobójstwie” zdobyła nagrodę w kategorii prace doktorskie! To dla mnie ogromne wyróżnienie i uznanie kilku lat mojej pracy naukowej. Cieszę się podwójnie, ponieważ od Was cały czas otrzymuję same dobre opinie o książce, a teraz doceniło ją także Środowisko Naukowe. Nagroda im. Prof. Tadeusza Hanauska bywa czasem określana jako Kryminalistyczny Nobel, więc… zgarnąłem mini Nobla:)

 

 

Celem Konkursu Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego im. Prof. Tadeusza Hanauska Na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki jest m.in. popularyzacja kryminalistyki oraz przegląd najnowszych badań.

 

Jakie kryteria brane są pod uwagę przez Jury Konkursowe?
Przy ocenie prac Jury uwzględnia:

 • ich poziom naukowy,
 • aktualność poruszanej tematyki,
 • nowatorstwo w podejściu do tematyki,
 • szczególne znaczenie dla praktyki oraz oparcie wniosków na wynikach badań empirycznych.

 

Dziękuję każdemu, kto trzymał za mnie kciuki i za wszystkie budujące opinie o książce. Szczególne podziękowania kieruję w stronę mojego Promotora w przewodzie doktorskim – Pana Profesora Jarosława Moszczyńskiego! Bez niego nie powstałaby „Namowa lub pomoc w samobójstwie”.

 

Źródło: http://kryminalistyka.pl/

 

Hanausek XVIII Kryminalistyka dr Andrzej Gawliński

Hanausek XVIII Kryminalistyka dr Andrzej Gawliński

4 komentarze
 1. Martyna
  Martyna says:

  Suuuuper Panie Andrzeju! Gratuluję! Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana pracy. Mówi Pan w filmie, że to pierwsza Pana książka – czy to oznacza, że będą następne? Jeśli tak to o czym? Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Odpowiedz

Skomentuj

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Śmiało, napisz komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *