Dołącz do Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego!

,
Polskie-Towarzystwo-Suicydologiczne

Dołącz do Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego!

Serdecznie zapraszam specjalistów z różnych dyscyplin – psychologów, psychiatrów, prawników, lekarzy itd. z województwa warmińsko-mazurskiego, zainteresowanych problematyką samobójstw, do dołączenia do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego.

Czym zajmuje się PTS?

To Stowarzyszenie, którego celem jest m.in. analiza zjawiska samobójstw w Polsce i na świecie, inicjowanie i prowadzenie badań suicydologicznych. Organizujemy sympozja i konferencje naukowe. Badamy samobójstwa. Ważnym elementem działalności PTS jest współpraca ze środkami masowego przekazu oraz działalność szkoleniowa, edukacyjna i wydawnicza. Więcej informacji o Stowarzyszeniu na stronie http://suicydologia.org

Dlaczego warto dołączyć do PTS?

Członkostwo w PTS stwarza duże możliwości wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych dyscyplin. Dzięki przynależności do PTS będziesz miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy o samobójstwach, czy też być na bieżąco z najnowszymi wynikami badań z zakresu suicydologii. PTS daje możliwość uczestnictwa w projektach naukowo-badawczych.

Kontakt: andrzej@kryminalistyczny.pl

0 komentarze

Skomentuj

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Śmiało, napisz komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *